Keress meg minket a Google+-on

Alapítvány

Tanulóink Jövőjéért Alapítvány

Adószám: 19676322-1- 42

Kérjük adója 1%-ával támogassa iskolánk alapítványát!

Focipálya bérlés

Felhívjuk minden kedves látogatónk figyelmét, hogy iskolánkban lehetőség nyílt szabadtéri, műfüves focipálya bérlésére.

Pályabérlés a titkárságon, a  260-6558 telefonszámon.

Fizetési határidő

Tisztelt Szülők,

Értesítjük Önöket, hogy aki átutalással rendezi  gyermeke étkezését azoknak nagyon fontos a fizetési határidő betartása. Amennyiben nem érkezik be a számla összege, az Önkormányzat 2015 Januártól nem engedi étkezni a  gyermeket!

Megértésüket köszönjük!

Prima Primissima 2014.

Igen nagy megtiszteltetés érte iskolánk Harmónia Gyermekkarát!

Idén december 5-én, pénteken vehették át a magyar szellemi élet, a művészet, a tudomány és a sport jeles képviselői a Príma Primissima Díjakat a Művészetek Palotájában. Erre az alkalomra megrendezett gálán, melyet a tv is közvetített, működött közre neves opera énekesekkel együtt az est fináléjában a kórus.

Gratulálunk a kórus karnagyának Hajsrekker Krisztina tanárnőnek és valamennyi éneklő részt vevőnek!

A produkciót szerzői jogokra való tekintettel egyenlőre nem tehetjük fel a honlapunkra, de megtekinthető a http://www.mediaklikk.hu/m1/ oldalon a médiatárban. A keresőbe írják be, hogy Prima Primissima 2014, és a műsor végén, 2 óra 04 perc magasságában kezdődik a finálé.


 

Szent László Komplex Történelmi Vetélkedő

Tisztelt Érdeklődők!
 
Iskolánk 2015 tavaszán újra megrendezi a Szent László Komplex Történelmi Vetélkedőt, melynek témája:
VÉGVÁRI HARCOK - VÉGVÁRI HŐSÖK, alcíme "Dúl a török mirajtunk..."
Szeretettel várjuk egy később megjelölt időpontban a jelentkezéseket.

A szervezők: Szalontai Erika és Csernák Zsuzsanna

Nagy sikerrel zárult október 4-én.

Nagy sikerrel zárult október 4-én, szombaton a Gödöllői kastélyban megrendezett főnemesek világtalálkozóján a kőbányai Szent László Általános Iskola és az ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium közös műsora.

Délutáni Edzés Időpontok

FLOORBALL                          szerda             15:30-16:05

ASZTALITENISZ                    szerda             16:05-16:50

RÖPLABDA                            péntek             15:00-16:00    IV. korcsoport

SZIVACSKÉZI                        csütörtök         15:30-16:30    II. korcsoport

KOSÁRLABDA/FIÚ                hétfő                15:20-16:05    3., 4., 5. osztály

                                               péntek             14:00-15:00    3., 4., 5. osztály

KOSÁRLABDA/LÁNY            kedd                15:20-16:05    3., 4., 5. osztály

                                               csütörtök         15:20-16:05    3., 4., 5. osztály

KOSÁRLABDA/FELSŐ          hétfő                17:00-18:00    6., 7., 8. osztály

                                               szerda             17:00-18:00    6., 7., 8. osztály

LABDÁSTORNA                    hétfő                16:05-16:50    1. osztály

                                              szerda              16:05-16:50    1. osztály

LABDÁSTORNA                   kedd                 16:05-16:50    2. osztály

                                             csütörtök           16:05-16:50    2. osztály

 

 

 

Szakkörök

Oldalak